Konečne sa našlo riešenie na drogovú závislosť

Ak sa človek v dnešnej dobe dozvie, že má prísť o prácu, tak je to pre neho Jóbova zvesť. Snahou každého takéhoto človeka je, aby presvedčil svoje okolie o tom, že jeho práca je veľmi dôležitá a on samotný je nenahraditeľný. Ja teraz robím pravý opak a robím to s radosťou.
Moja práca sa stáva zbytočnou. Už nebudem musieť rozmýšľať nad postupmi a riešeniami, nebudem mať plný dom detí. Napriek tomu sa teším, lebo sa už nestretnem so zúfalými rodičmi, ktorí sa snažia zachrániť svoje deti.
Už pred pár rokmi sa totiž našlo riešenie, ako sa zbaviť problémov s drogami a závislosťami vôbec. Našlo sa riešenie aj na iné závažné, doteraz neriešiteľné problémy, ktoré drogová závislosť so sebou prináša. Tak isto sú vyriešené i závažné problémy s medziľudskými vzťahmi, manželskými krízami a ťažkými ekonomickými situáciami, do ktorých sa ľudia dostávajú v súvislosti s novými ekonomickými vzťahmi, ktoré práve prežívame.
V známom mestečku pod Malými Karpatami, v Modre sa našiel človek, ktorý bez preháňania spasil ľudstvo. Prišiel totiž na spôsob, ktorý všetky tieto problémy rieši.
Niekoľko rokov sa tento objav darilo rôznym drogovým mafiám skrývať pred svetom, len aby neprišli o svoje astronomické zisky.
Nevadí mi, že sa budem cítiť nepotrebný a bez mojich detí osamotený, lebo ten pozitívny efekt, ktorý tento objav prinesie, mi stojí za to.

Na tomto mieste sa aj vy môžete presvedčiť o genialite Imricha Dugoviča, ktorý odvalil ten balvan z hrude ľudstva. Stačí kliknúť na obrázok

bukasovymasiv

Vladimír Schwandtner
[contact-form 2 „formulár2“]