Články pre kategóriu ‘Veselé závislosti’

PostHeaderIcon Konečne sa našlo riešenie na drogovú závislosť

Ak sa človek v dnešnej dobe dozvie, že má prísť o prácu, tak je to pre neho Jóbova zvesť. Snahou každého takéhoto človeka je, aby presvedčil svoje okolie o tom, že jeho práca je veľmi dôležitá a on samotný je nenahraditeľný. Ja teraz robím pravý opak a robím to s radosťou.

PostHeaderIcon Delírky a iné lahôdky

Koncom roka každý človek nejako sám od seba bilancuje a robí si plány do toho budúceho. Toto sa nezaobíde bez všelijakých predsavzatí, na ktoré sa potom snažíme čo najskorej zabudnúť. Je to hlavne preto, že ich málo kedy aj dodržíme. Niekedy sa však stane, že napriek našej povestnej ľudskej slabosti sa nám predsa podarí svoje plány aj začať uskutočňovať. Vo väčšine prípadov to naše okolie vníma veľmi pozitívne a aj my sami sme na svoju morálnu silu hrdí.

Čítaj ďalej »

PostHeaderIcon Ako sa Robko naštval na pani primárku

Včerajší článok vyvolal pomerne veľkú diskusiu a prišlo mi aj domov viacero príspevkov. Nadobudol som dojem, že článok bol napísaný, lepšie povedané pochopený inak, ako som to mal v úmysle. Jeden diskutujúci mi napísal, že mám doktorov v žalúdku, Utešoval ma tým, že „keď budem trpezlivý, tak sa všetko napraví a doktorkovia mi deti predpripravia, aby sa nepotili a ja im nalejem nejaký elixír…. „ Trpezlivý som už dvanásty rok. Doktorkovia sú tí istí, pracujú podľa pokynov MZSR a žiadny elixír čo by som nalieval nemám.“ Je potrebné aby som sa pokúsil uviesť veci na pravú mieru, rozšíriť túto tému, aby bola pochopená správne a v súvislostiach.
Vyhľadávanie na stránkach
Ulovte si svoju tému
Zaujímavé odkazy
Prihlásenie, registrácia
Aké máme počasie
Kalendár
Február 2019
P U S Š P S N
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Kto je práve pripojený